GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kina 7143516
nr 714 3516
Kina
4 delar, 1700-tal, diameter: 23-32
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
850 kr
måndag 12 september 2011
kl 17:07:42
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
800 kr
750 kr